niedziela, 27, maj 2018

Kursy w ZZSS

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego planuje zorganizowanie kursu doskonalącego dla sędziów wszystkich klas, oraz kandydatów. Kurs byłby bezpłatny dla członków z klubów zrzeszonych w ZZSS.  Na kursie byśmy przedstawili najnowsze przepisy ISSF w zakresie strzelectwa sportowego (Moduł ISSF) oraz wytyczne IPSC,IDPA i 3Gun w zakresie dynamiki (moduł Dynamika).

Kurs jest przeznaczony dla członków klubów zrzeszonych w ZZSS oraz innych chętnych i będzie prowadzony przez autorytet w tej dziedzinie Pana Przewodniczącego Kolegium Sędziów PZSS Antoniego Kamińskiego Sędziego kl. M (moduł ISSF). Dynamika jeszcze nie została potwierdzona. Kurs odbędzie się w okolicy połowy stycznia 2018r. w Szczecinie (moduł ISSF). 

Forma kursu będzie jednodniowa. 

W kursie będzie można także uczestniczyć bez żadnych uprawnień wtedy dla chętnych odbędzie się egzamin na klasę 3-cią PZSS (Asystent) K,P,S. 

Po kursie będzie egzamin dla kandydatów i seminarium dla sędziów. 

Data 20.01.2017

 

Opłaty:

1)kurs doskonalący:

bez opłaty za kurs + certyfikat uczestnictwa,  Dla członków klubów zrzeszonych w  ZZSS

80 zł + certyfikat uczestnictwa z cateringiem dla członków z innych klubów 

2) kurs sędziego klasy 3-ciej (asystent) 

bez opłaty za kurs + certyfikat uczestnictwa, Dla członków klubów zrzeszonych w  ZZSS

150 zł + certyfikat uczestnictwa z cateringiem dla członków z innych klubów 

     

Limity: ilość miejsc ograniczona - obowiązuje kolejność zapisów. 

Strona kursu

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

Wolne od SPAMu!

Używamy plików cookie - małych nieszkodliwych plików umieszczanych na Twoim komputerze klikając Rozumiem! zgadzasz się na umieszczenie takiego pliku. Pliki pomagają nam zapisywać statystyki ruchu a Ty dzięki nim unikniesz wyświetlania niektórych treści.

Zapisz się do naszego newslettera!

Otrzymuj najnowsze powiadomienia o kursach, wydarzeniach i zawodach strzeleckich. Obiecujemy nie przysyłać reklam ani żadnego spamu! Nikomu nie udostępnimy twojego emaila. W każdej chwili możesz zrezygnować z newslettera i bezpiecznie usunąć swój email.