wtorek, 19, czerwiec 2018

Info + Kalendarz PZSS

Przypominamy o obowiązkowej weryfikacji klubów ZZSS!!! Tutaj

Licencje PZSS należy przedłużyć na kolejny rok do 31 października

Przypominamy że Polski Związek Strzelectwa Sportowego zwraca się z prośbą o nadsyłanie propozycji do kalendarza sportowego PZSS na rok 2018. Zgłoszenia (wniosek wraz z załącznikami) należy przesyłać emailem do biura PZSS: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 17 września br.  Szczegółowe zasady wstawienia zawodów do kalendarza PZSS zawarte są w regulaminie zgłoszenia zawodów do kalendarza sportowego PZSS. Kluby zgłaszające swoje zawody do tego kalendarza z Zachodniopomorskiego proszone są o poinformowanie ZZSS o tym fakcie - dzięki temu skoordynujemy kalendarz ZZSS na 2018 r.  

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

captcha 

Wolne od SPAMu!

Używamy plików cookie - małych nieszkodliwych plików umieszczanych na Twoim komputerze klikając Rozumiem! zgadzasz się na umieszczenie takiego pliku. Pliki pomagają nam zapisywać statystyki ruchu a Ty dzięki nim unikniesz wyświetlania niektórych treści.

Zapisz się do naszego newslettera!

Otrzymuj najnowsze powiadomienia o kursach, wydarzeniach i zawodach strzeleckich. Obiecujemy nie przysyłać reklam ani żadnego spamu! Nikomu nie udostępnimy twojego emaila. W każdej chwili możesz zrezygnować z newslettera i bezpiecznie usunąć swój email.