środa, 11, grudzień 2019

ZZSS nawiązał współpracę z 14 ZBOT. Pierwsze robocze spotkanie z Dowódcą Panem płk. Grzegorzem Kaliciakiem oraz jego zastępca Panem ppłk. Mirosławem Radwanem już za nami.  Planujemy wspólne szkolenia oraz pozyskiwanie i eksploatację obiektów. Szczegóły podamy wkrótce na spotkaniu z prezesami klubów.  Tymczasem zapraszamy wszystkich chętnych do służby w WOT do zapoznania się z tym rodzajem Sił Zbrojnych. Więcej informacji na stronie WKU 

W imieniu Polskiej Korporacji Menedżerów Sportu oraz Zachodniopomorskiej Federacji Sportu, mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę szkoleniową „Menedżer Sportu i Rekreacji”. Ukończenie szkolenia gwarantuje zdobycie niezbędnej wiedzy do profesjonalnej działalności w zarządzaniu sprawami kultury fizycznej oraz otrzymanie dyplomu z tytułem zawodowym „Menedżer Sportu i Rekreacji”.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z kryteriami naboru do szkolenia w formie kursu/studiów podyplomowych bo warto skorzystać z nadarzającej się okazji.

Będę wdzięczny za zapoznanie z przesłaną ofertą osoby funkcyjne zajmujące się sprawami kultury fizycznej.

W oczekiwaniu na zgłoszenia, pozostaję z wyrazami szacunku,

Sławomir Strąkowski

Prezes ZFS

 

więcej info: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy że został zmieniony regulamin zgłaszania i prowadzenia imprez w ZZSS. Najważniejsze zmiany:

- opłata za obserwatora (ryczałt sędziowski) jest opłacany bezpośrednio przez klub prowadzący zawody i wyniesie w 2020 r. 250 zł za dzień zawodów. 

- opłata za zgłoszenie zawodów wynosi 50 PLN; przychód ZZSS zasila konto KS i system e-Zawody.

- propozycje do kalendarza należy zgłaszać do 15.12

- w związku z niesportowym zachowaniem niektórych klubów zmiany polegające na dodawaniu imprezy i zmiany dat w ciagu roku będa opiniowane przez komisję w Zarządzie.

 

Rozliczenie ryczałtów i km za 2019 zostanie dokończone w ZZSS do 20.12. 

 

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

captcha 

Wolne od SPAMu!