wtorek, 19, czerwiec 2018

Dzięki staraniom Zarządu udało się zorganizować kurs dla Instruktorów Sportu w specjalizacji strzelectwo sportowe. Kurs był akredytowany przez PZSS. Do kursu przystąpiły 61 osób z naszego województwa i 3 z woj. lubuskiego. Kurs ukończyło 63 kursantów. Jest to spory sukces zważywszy, że poprzednie kursy organizowane przez różne ośrodki nie dawały uprawnień państwowych i nie były akredytowane przez PZSS. Wykładowcy na kursie to m.in trener klasy Mistrzowskiej Ewa Olefir czy nasz lokalny trener mistrzów Michał Buniak. Kurs okazał się dużym sukcesem dla nas jako wykładowców, dla związku ale przede wszystkim dla nowych szkoleniowców!! Nasz związek wzbogacił się o 60 nowych instruktorów i trenerów co pozwala na chwilę zapomnieć o problemach kadrowych. Nowym instruktorom życzymy sukcesów w tej trudnej ale ciekawej pracy!!       

 

Egzamin był trudny ale chyba nikt nie narzekał:) 

 

 

A tu już po egzaminie:) 

 

Poza świetnymi zawodami jest nagroda do wygrania w losowaniu! Strzelba Winchester! Już 17 czerwca strzelnica w Łężku Zawody IPSC LEVEL I "Mistrzostwa Świętopełka"
Start godz.10.00 zakończenie 15.00

2 klasy sprzętowe: Standard i Production

Na zawodników czeka 6 torów (4 krótkie i 2 średnie), minimalna liczba strzałów 96,

-każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy kubek,

-wśród zawodników rozlosujemy strzelbę gładkolufową,

Na zwycięzców czekają dyplomy oraz statuetki.

Nie zabraknie również jak zawsze pysznej grochówki, wspaniałej atmosfery oraz sportowej rywalizacji.

Do zobaczenia na torach.

Zaprzyjaźnione z nami WZSS, serdecznie zaprasza na Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Strzelaniu z Broni Historycznej Centralnego Zapłonu. Zawody odbędą się na strzelnicy w Mutowie k. Szamotuł w dniu 30 czerwca 2018 roku od godziny 9.00.

Zapisy w dniu zawodów do godziny 12.00 w Biurze Zawodów na strzelnicy.

Zapraszamy sympatyków i pasjonatów strzelectwa posiadających licencję zawodniczą. 

Dla osób nie posiadających własnej broni, organizator zapewnia użyczenie broni i amunicji spełniającej wymogi i kryteria, na warunkach określonych w regulaminie zawodów - w załączeniu. Rozgrywane będą trzy konkurencje:

  1. Karabin historyczny centralnego zapłonu,
  2. Pistolet historyczny centralnego zapłonu,
  3. Historyczny pistolet wojskowy centralnego zapłonu.

Do zdobycia medale i dyplomy oraz tytuły Mistrza Wielkopolski w wyżej wymienionych konkurencjach. Dla najlepszego strzelca w trójboju do zdobycia Puchar Prezesa WZSS. Do wygrania również Puchary w trzech dwubojach. Do zobaczenia na strzelnicy.  

REGULAMIN ZAWODÓW (.pdf)

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

captcha 

Wolne od SPAMu!

Używamy plików cookie - małych nieszkodliwych plików umieszczanych na Twoim komputerze klikając Rozumiem! zgadzasz się na umieszczenie takiego pliku. Pliki pomagają nam zapisywać statystyki ruchu a Ty dzięki nim unikniesz wyświetlania niektórych treści.

Zapisz się do naszego newslettera!

Otrzymuj najnowsze powiadomienia o kursach, wydarzeniach i zawodach strzeleckich. Obiecujemy nie przysyłać reklam ani żadnego spamu! Nikomu nie udostępnimy twojego emaila. W każdej chwili możesz zrezygnować z newslettera i bezpiecznie usunąć swój email.