wtorek, 07, grudzień 2021

Informacje administratora strony

Numeracja i format regulaminów i rezultatów. W związku z kwestiami bezpieczeństwa oraz wygody wszystkich użytkowników serwisu, chcielibyśmy poinformować że wraz z dniem 08.05.2017 pliki jaki przyjmujemy do publikacji na stronach ZZSS.pl muszą mieć rozszerzenie PDF. 

Prosimy zwracać uwagę że zawody mają swoje indywidualne numery kolejne. Jeśli chcecie coś poprawić podajcie nr zawodów zgodnie z kalendarzem i datę.

Szczególnie wszystkie dokumenty dotyczące zawodów t.j.: Regulamin oraz Komunikat muszą być plikami z rozszerzeniem PDF. Najlepiej jak nazwa pliku będzie wg klucza:

NR_Zawodów_Data_zawodów-Nazwa_zawodów-miejscowość.pdf np.: 001_14_05_2017-Puchar_Puchar_Prezydenta_miasta_Koszalina-Koszalin.pdf

Takie rozwiązanie jest podyktowane koniecznością automatyzacji mechanizmu publikacji zawodów. W przyszłości pliki które nie zachowuje przedstawionego wzorca mogą nie zostać opublikowane. 

Dziękujemy - administracja serwisu ZZSS

Poniżej zdjęcie z danymi statystycznymi po tygodniu funkcjonowaniu serwisu - co ciekawe część naszych odwiedzających przychodzi z portali społecznościowych. Cieszy nas to że mamy swoje kanały, które także rosną. Średnio spędzacie na stronie prawie aż 5 minut! Dziękujemy za zainteresowanie.

 

 

 

 

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

captcha 

Wolne od SPAMu!