wtorek, 19, październik 2021

Gdzie wysyłać regulamin lub komunikat?

Po pierwszym okresie działania nowego systemu kalendarza oraz uwag od Państwa dopracowaliśmy procedurę publikacji Wyników zawodów oraz regulaminów. Od dnia dzisiejszego t.j. 8.06.2017 prosimy o przesłanie pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Pliki prosimy o przesyłanie w formacie DOC lub innym otwartym formacie tak aby była możliwość edycji i dostosowania pod kątem zgodności z regulaminem. 

Nazwa pliku powinna zaczynać się od daty i kolejno zawierać nazwę zawodów, miejsce oraz określenie czy jest to regulamin lub komunikat. Pliki przesyłane na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nie będą jużpublikowane. Pliki dodawane do zasobów ZZSS t.j. do kalendarza będą odbywała się raz w tygodniu w środę. Wynika to z konieczności weryfikacji plików, przed ich publikacją, pod kątem regulaminu Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

 

Dziękujemy - administracja serwisu ZZSS

 

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

captcha 

Wolne od SPAMu!