poniedziałek, 24, styczeń 2022

Nowości z Sierpnia

Poza sukcesem papierowym w KRS mamy także postęp w ramach US! Związek ma SWÓJ NIP 852-263-31-22 to numerek który umożliwi sprawne mamy nadzieję funkcjonowanie naszej organizacji.  Wybieramy także biuro rachunkowe które poprowadzi księgi. Z innych udanych akcji przeprowadzonych w ostatnim czasie to w końcu własny rachunek bankowy -  wybrano mBank (korzystne warunki współpracy i niskie opłaty transakcyjne). Nr konta w menu Związek. Postanowiliśmy także uruchomić telefon bezpośrednio do Związku (os dyżurnej w dany dzień) działający od poniedziałku do piątku - numer także tu: Związek. Prosimy nie dzwonić do federacji w sprawach Związku - chyba że chodzi o sport młodzieży i inne kwestie regulowane przez federację.   

Na zebraniu Zarządu (lipiec) uchwalono że związek nie może działać niezgodnie z prawem m.in z ustawą o rachunkowości. Implikuje to m.in. konieczność wystąpienia o NIP oraz prowadzenie własnej rachunkowości. Do tej pory korzystaliśmy z księgowości ZFS. Zarząd uchwalił także plan dalszych prac m.in nad nowymi regulaminami pracy dla kolegiów i komisji. Te będą tworzone do końca tego roku przez odpowiednie organy Związku.     

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

captcha 

Wolne od SPAMu!