sobota, 19, styczeń 2019

RIP

Drogie koleżanki Drodzy Koledzy!

Niestety schyłek roku przyniósł także szereg złych wiadomości - nie mamy żadnego wpływu na nie.... Przy życzeniach wszelkiej pomyślności w nowym, 2018 roku, które będziemy wkrótce składać bliskim, pomyślmy także chwilę o tych, których już z nami nie ma...

W wieku zaledwie 20 lat zmarła zawodniczka Zawiszy Patrycja Makowska, medalistka mistrzostw Polski w strzelectwie sportowym, reprezentantka Polski. 20-latka w piątkowy wieczór 23 grudnia uczestniczyła w wypadku samochodowym na wysokości miejscowości Wypaleniska pod Bydgoszczą. Mimo natychmiastowej reanimacji zmarła w szpitalu.  Patrycja Makowska, mimo zaledwie 20 lat, była wielokrotną medalistką mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. W tym roku zdobyła brązowy medal MP seniorów we Wrocławiu. Reprezentowała także Polskę na Mistrzostwach Europy.
Cześć Jej Pamięci!
 
Z wielkim smutkiem i żalem informujemy, że w dniu 24.12.2017 zmarł nasz wspaniały trener – Roman Szmajs. Z klubem związany był przez blisko 50 lat jako zawodnik, trener i sędzia. W swojej bogatej historii, przyczynił się do wielu sukcesów sportowych. Przez lata zajmował się pracą z najmłodszymi adeptami strzelectwa. Wspaniały wychowawca i kolega.
Cześć jego pamięci!
 
Z przykrością także zawiadamiamy o śmierci mamy Pani Grażynki Zacharzewskiej - która się opiekują naszym związkiem w ramach ZFS.
Łączymy się z Panią w bólu! 

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

captcha 

Wolne od SPAMu!