niedziela, 27, maj 2018

Zawodnik roku

W trakcie walnego zebrania WZD 2018 (planowany termin marzec/kwiecień wyłonimy najlepszego zawodnika/zawodniczkę roku 2017! Chcielibyśmy uhonorować najlepszych sportowców w klubach ZZSS z każdej dyscypliny (P,K,S) oraz poszczególnych konkurencji (np statycznych ale i dynamicznych - olimpijskie oraz inne - w tabelce poniżej). Każda z konkurencji może być reprezentowana zarówno w tzw grupie OPEN ale i z podziałem na kategorie wiekowe (lista pod spodem:). Uroczystość ma mieć podniosły charakter i planujemy także nagrody dla najlepszych.  Prosimy wszystkie kluby (ich kierowników) o przedstawienie listy najlepszych zawodników z klubów - dotąd otrzymaliśmy zgłoszenie z jednego klubu - prosimy się zaktywizować:) 

 

 

 

 

Kategorie wiekowe

  1. młodzicy – do 15 lat
  2. juniorzy młodsi – 16 i 17 lat
  3. juniorzy – 18, 19 i 20 lat
  4. seniorzy – od 21 lat

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

Wolne od SPAMu!

Używamy plików cookie - małych nieszkodliwych plików umieszczanych na Twoim komputerze klikając Rozumiem! zgadzasz się na umieszczenie takiego pliku. Pliki pomagają nam zapisywać statystyki ruchu a Ty dzięki nim unikniesz wyświetlania niektórych treści.

Zapisz się do naszego newslettera!

Otrzymuj najnowsze powiadomienia o kursach, wydarzeniach i zawodach strzeleckich. Obiecujemy nie przysyłać reklam ani żadnego spamu! Nikomu nie udostępnimy twojego emaila. W każdej chwili możesz zrezygnować z newslettera i bezpiecznie usunąć swój email.