niedziela, 27, maj 2018

Zmiana barw klubowych po nowemu

W PZSS na posiedzeniu zarządu 06.01.2018 wprowadzono w komisji ds zmiany barw nowy wniosek - jest to bardzo dobra wiadomość - ZZSS nie musi 'się wypowiadać' w zakresie zmiany barw klubowych co było fikcją! I PZSS właśnie tę fikcję zlikwidował. Proszę korzystać z nowego wniosku Zmiany Barw - DOSTĘPNY TU

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

Wolne od SPAMu!

Używamy plików cookie - małych nieszkodliwych plików umieszczanych na Twoim komputerze klikając Rozumiem! zgadzasz się na umieszczenie takiego pliku. Pliki pomagają nam zapisywać statystyki ruchu a Ty dzięki nim unikniesz wyświetlania niektórych treści.

Zapisz się do naszego newslettera!

Otrzymuj najnowsze powiadomienia o kursach, wydarzeniach i zawodach strzeleckich. Obiecujemy nie przysyłać reklam ani żadnego spamu! Nikomu nie udostępnimy twojego emaila. W każdej chwili możesz zrezygnować z newslettera i bezpiecznie usunąć swój email.