niedziela, 27, maj 2018

Odszedł od nas...

Z przykrością informujemy, że w dniu wczorajszym odszedł nasz przyjaciel, dusza naszej strzelnicy, wspaniały kolega Marian Radecki.

Wychował pokolenia strzelców, przekazywał wartości którymi będziemy kierować się do końca naszego życia. Pokazał nam czym jest sport, że pomagając sobie wzajemnie osiągniemy nasz wspólny cel. Zapamiętamy go jako wiecznie uśmiechnięta osobę, która nigdy nie była obojętna na drugiego człowieka.

Cześć Jego pamięci, nigdy o Nim nie zapomnimy!

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek o godzinie 13:00 w kaplicy na nowym cmentarzu w Gryficach.

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

Wolne od SPAMu!

Używamy plików cookie - małych nieszkodliwych plików umieszczanych na Twoim komputerze klikając Rozumiem! zgadzasz się na umieszczenie takiego pliku. Pliki pomagają nam zapisywać statystyki ruchu a Ty dzięki nim unikniesz wyświetlania niektórych treści.

Zapisz się do naszego newslettera!

Otrzymuj najnowsze powiadomienia o kursach, wydarzeniach i zawodach strzeleckich. Obiecujemy nie przysyłać reklam ani żadnego spamu! Nikomu nie udostępnimy twojego emaila. W każdej chwili możesz zrezygnować z newslettera i bezpiecznie usunąć swój email.