czwartek, 26, kwiecień 2018

Kurs instruktora i sędziego dynamiki

Z przyjemnością (nieukrywaną) zauważyliśmy wzrost zainteresowania rozwojem osobistym członkiń i członków w naszych klubach! Właśnie się odbywa kurs sędziego dynamicznego w Połczynie (brawa v-c prezes Marcin Skowron za zaangażowanie) a za tydzień startuje kurs instruktora PZSS (Przygotowanie 2 tyg i od 01.03 zajęcia praktyczne) - chcemy wypromować szkoleniowców posiadających licencje instruktora i trenera PZSS. Dzięki zaangażowaniu naszych obecnych szkoleniowców i korzystnej umowie z nadzorem metodycznym mogliśmy obniżyć koszty kursu o 25% dla 'naszych' ZZSSowiczów :) !!! to jest realna kwota jaka zostaje w waszym portfelu a sam koszt kursu jest porównywalny z kursem wirtualnym z ośrodka WWW.cośtam.com KTÓRY NIC NIE DAJE (poza papierkiem). Takie pseudo kursy nie odbywają się w rzeczywistości na strzelnicy (!) - sami sobie dopowiedzcie jaki jest poziom ich 'absolwentów'.   

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

Wolne od SPAMu!

Używamy plików cookie - małych nieszkodliwych plików umieszczanych na Twoim komputerze klikając Rozumiem! zgadzasz się na umieszczenie takiego pliku. Pliki pomagają nam zapisywać statystyki ruchu a Ty dzięki nim unikniesz wyświetlania niektórych treści.

Zapisz się do naszego newslettera!

Otrzymuj najnowsze powiadomienia o kursach, wydarzeniach i zawodach strzeleckich! Obiecujemy nie przysyłać reklam ani żadnego spamu! Nikomu nie udostępnimy twojego emaila!