środa, 20, luty 2019

Instruktorzy Sportu Strzeleckiego

Dzięki staraniom Zarządu udało się zorganizować kurs dla Instruktorów Sportu w specjalizacji strzelectwo sportowe. Kurs był akredytowany przez PZSS. Do kursu przystąpiły 61 osób z naszego województwa i 3 z woj. lubuskiego. Kurs ukończyło 63 kursantów.

Jest to spory sukces zważywszy, że poprzednie kursy organizowane przez różne ośrodki nie dawały uprawnień państwowych i nie były akredytowane przez PZSS. Wykładowcy na kursie to m.in trener klasy Mistrzowskiej Ewa Olefir czy nasz lokalny trener mistrzów Michał Buniak. Kurs okazał się dużym sukcesem dla nas jako wykładowców, dla związku ale przede wszystkim dla nowych szkoleniowców!! Nasz związek wzbogacił się o 60 nowych instruktorów i trenerów co pozwala na chwilę zapomnieć o problemach kadrowych. Nowym instruktorom życzymy sukcesów w tej trudnej ale ciekawej pracy!!       

 

Egzamin był trudny ale chyba nikt nie narzekał:) 

 

 

A tu już po egzaminie:) 

 

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

captcha 

Wolne od SPAMu!