piątek, 22, styczeń 2021

WZSS Zaprasza na szkolenie

Kolegium Sędziów PZSS organizuje szkolenie sędziów strzelectwa sportowego klasy pierwszej i wyższej w strzelaniu z pistoletu, karabinu i do rzutków. Szkolenie jest bezpłatne i odbędzie się  26-28 października 2018 roku w Poznaniu.

Organizator zapewnia zakwaterowanie wraz z całodziennym wyżywieniem dla jednej osoby w cenie 110 zł za dobę w hotelu NARAMOWICE - Poznań, ul. Naramowicka 150,

Szkolenie sędziów (pistolet i karabin): sala wykładowa Okręgowej Rady Łowieckiej w Poznaniu, siedziba Myśliwskiego Klubu Sportowego „DIANA” - 61-707  Poznań, ul. Libelta 37

Szkolenie sędziów (strzelanie do rzutków): strzelnica myśliwsko-sportowa „Lizawka” Poznań-Antoninek, ul. Bałtyckiej 61 (odcinek pomiędzy ulicami Warszawską a Gnieźnieńską)

Sędziowie, którzy chcą wziąć udział w szkoleniu, powinni w terminie do 8 października 2018 r potwierdzić swój udział, wysyłając zgłoszenie na załączonym formularzu, pod adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  i do wiadomości Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rezerwacja w hotelu pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  hasło “sędzia PZSS”

Załącznik : Formularz zgłoszeniowy

Szczegółowych informacji dotyczącej organizacji szkolenia udziela Ryszard Kapłon członek KS PZSS  -  tel.  605 583 119

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

captcha 

Wolne od SPAMu!