poniedziałek, 24, styczeń 2022

Informacja PZSS - Licencje zawodnicze

Uwaga PZSS informuje o zmianach w wydawaniu licencji zawodniczych. Jednocześnie proszę nie dzwonić do ZZSS w tej sprawie. System jest ulokowany w PZSS i wszelkie sprawy proszę z PZSS załatwiać. Ewentualne uwagi prezesów klubów dot części związkowej można zgłaszać do nas.   

Informujemy, że wszystkie orzeczenia o nadaniu licencji zawodniczych wydawane na 2019 r. będą wydawane w wersji elektronicznej jako dokument PDF, który będzie dostępny do pobrania z Portalu Informatycznego PZSS. Karty plastikowe licencji będą wydawane na dotychczasowych zasadach.


Wnioski o nadanie oraz przedłożenie licencję na 2019 r. należy składać wyłącznie z wykorzystaniem Portalu Informatycznego PZSS. Licencje wydawane na 2018 r. będą wydawane na dotychczasowych zasadach.

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

captcha 

Wolne od SPAMu!