sobota, 16, styczeń 2021

Kursy i egzaminy w ZZSS

Ostatni czas był bardzo aktywny w naszym związku. Mieliśmy kurs na podniesienie klas dynamicznych dla sędziów 3 i 2 kl. Gratulujemy naszym nowym sędziom klasy 1 (CRO)!! Aż dwie osoby uzyskały tę klasę (piszemy AŻ bo wcześniej nie było ich wcale:) I AŻ 4 osoby uzyskały podniesienie klasy do 2 (RO). To wyjątkowy sukces organizacji naszego działu dynamicznego i Wiceprezesa Marcina Skowrona. Udało się to także dzięki znajomości z sędzią klasy państwowej (RM) Darkiem Mierzejewskim, który przejechał pół kraju aby sprawdzić naszych kandydatów :) 

W ostatni weekend zorganizowaliśmy także egzamin na patent - tym razem mimo dużych temperatur i bardzo niekorzystnej pogody udało się uzyskać dużo lepsze wyniki niż poprzednio. Zaledwie 10% nie zaliczyło teorii i ok 20% praktyki (w poprzednim egzaminie te liczby sięgały 30% i 50%) . Cieszymy się że poważnie potraktowaliście ten egzamin. Gratulujemy tym co zdali i witamy w strzeleckiej rodzinie, a poprawkowiczom życzymy wytrwałości.

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

captcha 

Wolne od SPAMu!