poniedziałek, 24, styczeń 2022

Informacje związkowe

Drodzy Państwo, w kolejnym 2020 roku życzymy Wam w imieniu zarządu wielu sukcesów na kanwie sportu strzeleckiego oraz w życiu osobistym. Mamy nadzieję, że ten rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego.

Podsumowując ostanie wydarzania ZZSS zorganizował Patent STRZELECKI w Połczynie Zdrój w dn 19.01.2020 – na 38 zdających tylko jeden osoba nie zdął teorii (znakomita poprawa!) i zaledwie kilka nie zaliczyło strzelbę i karabin i 9 os pistolet. Komisja wprowadziła możliwość losowania broni PSp i PCz co jednak niewiele pomogło – pistolet jest trudny i os nie trenujące regularnie mają z nim problem. Planujemy rozwiązać ten problemami organizując dodatkowe kursy przed egzaminem (w poroz. z prezesami klubów).

Kolejny egzamin odbędzie się na pocz. kwietnia w Pucicach. W Marcu planujemy egzaminy na 3kl sędziowską oraz kurs doszkalający.

Niestety zauważamy sporą falę krytyki w tzw. mediach społecznościowych naszego Związku. Jest ona związana z jakoby zaniechaniem działań w zakresie RODO i oświadczeń dla PZSS. Informujemy, że TO KLUBY zrzeszone w PZSS są za to odpowiedzialne zgodnie z regulaminem ochrony inf. PZSS! Nie my to wymyśliliśmy i nie my się spóźniliśmy z tymi kwitami. Związek oraz 70% klubów zrobiła to w terminie i skutecznie. Kluby, które się spóźniły są proszone o dosłanie dok. do zarządu które my poświadczmy i odsyłamy do PZSS zgodnie z naszymi procedurami.

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

captcha 

Wolne od SPAMu!