piątek, 24, maj 2019

Oferta dla samorządów naszego województwa

Jeśli Państwa jednostka samorządowa myśli o budowie uniwersalnej strzelnicy, to ZZSS pomoże w nawiązaniu kontaktu z lokalnym klubem, przeszkoli w zakresie budowy strzelnicy czy pomoże dobrać projekt do Państwa potrzeb.  Zaopiniujemy co trzeba tak, żeby było bezpiecznie i funkcjonalnie.

Pracujemy na wzorcowych projektach strzelnic wykorzystywanych w sporcie, ale także tych co podlegają pod rozporządzenia Ministerstwa Obrony Narodowej. Mamy w swojej bazie ponad 20 rodzajów projektów które można zaadoptować do potrzeb strzelań śrutowych kulowych, długodystansowych czy pneumatycznych. Mamy także projekty magazynów broni sportowej i bojowej, które chętnie udostępnimy.

Jesteśmy także w stanie dostarczyć wytyczne i projekty jakie muszą zapewnić strzelnice i ośrodki strzeleckie dla potrzeb nowo powstających formacji paramilitarnych czy Wojsk Obrony Terytorialnej.

Jeśli myślicie Państwo o przekształceniu na strzelnicę starej żwirowni, wyrobiska czy kopalni, a może starego bunkru, hali bądź piwnicy to z chęcią zrobimy ekspertyzę i przedstawimy opinie uprawnionych projektantów i branżystów. Pomożemy ocenić i spełnić wszystkie wymogi budowlane czy związane z oddziaływaniem na środowisko.

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

captcha 

Wolne od SPAMu!