sobota, 23, wrzesień 2017

Zapisz się do ZZSS

ZZSS zrzesza kluby sportowe, organizacje społeczne, stowarzyszenia zwykłe oraz podmioty lokalne jak kluby LOK czy kluby w rejestrze starosty. Jeśli planujesz związać swój klub z działalnością sportową w zakresie strzelectwa sportowego, dynamicznego, czarno prochowego, długodystansowego czy innego to ZZSS jest dla Ciebie! Jeśli reprezentujesz klub, który chce wystąpić do PZSS o licencję klubową to tutaj się zaczyna Twoja droga! Zapraszamy do wstępowania w szeregi strzelców zachodniopomorskich.

Zarząd ZZSS

Opłaty jakie klub ponosi:

01
wpisowa 800 zł (jednorazowa)
02
składka roczna od klubu 200 zł
03
składka roczna za każdego członka klubu 5 zł
sm-moni2.jpg

Potrzebne informcje

Podaj nam podstawowe dane o swoim klubie: Nazwę Nazwę skrócona Podstawę prawną funkcjonowania Nazwisko i imię osoby reprezentującej klub Adres Email Telefon WWW Inne potrzebne dane Wszystko to wyślij na adres: zarzad @ zzss.pl

-administrator

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, w skrócie ZZSS, zwany dalej Związkiem, jest polskim związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

Wolne od SPAMu!