poniedziałek, 19, luty 2018

Zapytania Ofertowe

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego

 

Zapytanie ofertowe nr 1/2017 na Grupowe Ubezpieczenie Zawodników dorosłych (>18l.)  w zakresie NNW - ilości osób do wyceny 500, 1000 i 1500, oraz trenerów w zakresie OC indywidualnie

Zapytanie ofertowe nr 2/2017 na prowadzenie księgowości Związku w zakresie pełnej rachunkowości (księgi rachunkowe) wraz z obsługa dokumentacji US/ZUS w wariantach a) do 100 faktur/dok rocznie i b) powyżej 100 faktur/dok rocznie

 

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

Wolne od SPAMu!

Używamy plików cookie - małych nieszkodliwych plików umieszczanych na Twoim komputerze klikając Rozumiem! zgadzasz się na umieszczenie takiego pliku. Pliki pomagają nam zapisywać statystyki ruchu a Ty dzięki nim unikniesz wyświetlania niektórych treści.

Zapisz się do naszego newslettera!

Otrzymuj najnowsze powiadomienia o kursach, wydarzeniach i zawodach strzeleckich! Obiecujemy nie przysyłać reklam ani żadnego spamu! Nikomu nie udostępnimy twojego emaila!