poniedziałek, 19, luty 2018

Kursy doskonalące w ZZSS

training_sm.jpg

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów i egzaminów organizowanych przez ZZSS i we współpracy z nami. 

Kursy od podstawowych po bardzo zaawansowane są niezbędne w naszym sporcie. Bezpieczeństwo jest naszym głównym priorytetem, dlatego staramy się rozszerzać oferę kursów w naszym województwie. Niedługo dodamy także ofertę kursów 3Gun/IPSC.

Przestrzegamy także przed kursami 'korespondencyjnymi' i podobnymi typu 'instruktor' - papierek (najczęściej z dziwnego wirtualnego 'ośrodka' gdzieś daleko) po ukończeniu takiego kursu choć jest respektowany, to sam kurs nie nauczy Państwa niczego! Obycie na strzelnicy w obsłudze broni palnej nie jest możliwe do osiągnięcia przez Internet czy od osób, które maja o tym znikome pojęcie, a chcą tylko zarobić na Was. 

Pracujecie z bronią - wybierajcie rozsądnie - bądźcie odpowiedzialni w wyborze waszego nauczyciela.  

Harmonogram kursów 

Kursy prowadzone w ZZSS oraz we współpracy z nami

Patent
Patent strzelecki - to podstawowe uprawnienie nadawane przez PZSS do uprawiania strzlectwa sprotwego. Musisz być 3 miesiące (minimum) członkiem klubu, przejść kurs i zdać egzamin wewnętrzny. ZZSS organizuje egzminy co ok 3-4 miesiące. 

Instruktor
Sędzia 3kl i doskonalenie sędziów
Prowadzący strzelanie
Kursy IPSC/3Gun

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

Wolne od SPAMu!

Używamy plików cookie - małych nieszkodliwych plików umieszczanych na Twoim komputerze klikając Rozumiem! zgadzasz się na umieszczenie takiego pliku. Pliki pomagają nam zapisywać statystyki ruchu a Ty dzięki nim unikniesz wyświetlania niektórych treści.

Zapisz się do naszego newslettera!

Otrzymuj najnowsze powiadomienia o kursach, wydarzeniach i zawodach strzeleckich! Obiecujemy nie przysyłać reklam ani żadnego spamu! Nikomu nie udostępnimy twojego emaila!