poniedziałek, 18, październik 2021

Sukcesy na mistrzostwach Puchar Wiosny

W dniach 5-8.04 zawodnicy klubu Tarcza; Goleniów wzięli udział w międzynarodowych zawodach strzeleckich o Puchar Wiosny, który odbywał się na Wrocławskiej strzelnicy oraz w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej w Kołobrzegu.
W konkurencji Karabinu Dowolnego 3x40 strzałów (klęcząca, leżąca, stojąca) Marcin Majka w kwalifikacjach zajął 8 miejsce jednak po zaciętej walce w finale zawodnik Tarczy; ostatecznie uplasował się na 4 pozycji. W tej samej konkurencji startował również Jakub Cieplak, który zajął 26 miejsce. W konkurencji Karabinu Dowolnego 60 strzałów leżąc Marta Romanowska zajęła 15 miejsce, natomiast Miłosz Bakan również w tej samej konkurencji lecz w kategorii mężczyzn był 19.
Zuzanna Pierko w kategorii Pistoletu Pneumatycznego zajęła 33 miejsce, a Michał Fajfrowski w Pistolecie Dowolnym 23 miejsce.
Miłosz Bakan, Marta Romanowska, Zuzanna Pierko i Michał Fajfrowski rywalizowali z zawodnikami nawet o dwie kategorie wiekowe wyższe gdyż były to zawody OPEN;.
Młodzi zawodnicy w dniach 27-28.03 wzięli udział w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej w Kołobrzegu.

Mielniczuk Patryk (Gimnazjum nr. 2 w Goleniowie) w konkurencji Pistoletu Pneumatycznego zdobył złoty medal z wynikiem 274 punkty natomiast Zuzanna Pierko (Gimnazjum nr. 2 w Goleniowie) w tej samej konkurencji lecz w kategorii dziewcząt zajęła 4 miejsce.
Mikołaj Szpakowski (Gimnazjum nr. 2 w Goleniowie) w konkurencji Karabinu Pneumatycznego zajął 5 miejsce.
Bartosz Kamieniak (Gimnazjum nr. 4 w Goleniowie) w konkurencji Karabinu Pneumatycznego zajął 9 miejsce, natomiast Agata Budzińska (Gimnazjum nr. 4 w Goleniowie) w tej samej konkurencji lecz w kategorii dziewcząt zajęła 12 miejsce.
Michał Fajfrowski (ZSP Mosty) w konkurencji Pistoletu Pneumatycznego chłopców zajął 3 miejsce, a Krępa Mikołaj (Gimnazjum nr.2 w Nowogardzie) w tej samej konkurencji był 12.

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

captcha 

Wolne od SPAMu!