niedziela, 27, maj 2018

I Runda Pucharu Polski

W miniony weekend odbyła się I Runda Pucharu Polski w strzelectwie sportowym. Jak co roku organizatorem imprezy była Wrocławska strzelnica WKS Śląsk Wrocław .

Goleniowski klub "Tarcza" Goleniów reprezentowali Marcin Majka (grupa seniorów) i Mateusz Mikołajczyk (grupa Juniorów).Zawodnicy starowali w  konkurencji karabinu dowolnego 60 strzałów leżąc na 50 metrów Marcin Majka zdobył brązowy medal, natomiast Mateusz Mikołajczyk w tej samej konkurencji zajął 10 miejsce. 

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

Wolne od SPAMu!

Używamy plików cookie - małych nieszkodliwych plików umieszczanych na Twoim komputerze klikając Rozumiem! zgadzasz się na umieszczenie takiego pliku. Pliki pomagają nam zapisywać statystyki ruchu a Ty dzięki nim unikniesz wyświetlania niektórych treści.

Zapisz się do naszego newslettera!

Otrzymuj najnowsze powiadomienia o kursach, wydarzeniach i zawodach strzeleckich. Obiecujemy nie przysyłać reklam ani żadnego spamu! Nikomu nie udostępnimy twojego emaila. W każdej chwili możesz zrezygnować z newslettera i bezpiecznie usunąć swój email.