niedziela, 27, maj 2018

Grand Prix of Liberation

W dniach 02 - 06.05 w Pilźnie (Republika Czeska) odbyły się zawody międzynarodowe Grand Prix of Liberation w strzelectwie sportowym.

W zawodach powołany przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego wziął udział zawodnik klubu "Tarcza" Goleniów Marcin Majka.

Goleniowianin w karabinie dowolnym 60 strzałów leżąc drużynowo w składzie Bartosz Jasiecki (klub "Zawisza" Bydgoszcz) i Tomasz Bartnik (klub "Legia" Warszawa ) zajął trzecie miejsce. Zawodnicy rywalizowali ze 136 rywalami , natomiast w zawodach udział wzięli zawodnicy z 35 krajów. 

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

Wolne od SPAMu!

Używamy plików cookie - małych nieszkodliwych plików umieszczanych na Twoim komputerze klikając Rozumiem! zgadzasz się na umieszczenie takiego pliku. Pliki pomagają nam zapisywać statystyki ruchu a Ty dzięki nim unikniesz wyświetlania niektórych treści.

Zapisz się do naszego newslettera!

Otrzymuj najnowsze powiadomienia o kursach, wydarzeniach i zawodach strzeleckich. Obiecujemy nie przysyłać reklam ani żadnego spamu! Nikomu nie udostępnimy twojego emaila. W każdej chwili możesz zrezygnować z newslettera i bezpiecznie usunąć swój email.