poniedziałek, 18, październik 2021

II Runda Pucharu

W dniach 10-13.05 br. w Bydgoszczy odbyła się druga Runda Pucharu Polski w strzelectwie sportowym. W zawodach nie mogło zabraknąć zawodników klubu "Tarcza" Goleniów.

 

Zuzanna Pierko po zaciętej walce w finale pistoletu pneumatycznego juniorek zajęła 2 miejsce, natomiast Marta Romanowska w konkurencji karabinu sportowego 60 strzałów leżąc zajęła 3 miejsce, zawodniczce „Tarczy” do srebrnego medalu zabrakło jedynie jednej dziesiątej punktu.

Mateusz Mikołajczyk w karabinie dowolnym 3x40 juniorów zajął 10 miejsce, natomiast Jakub Cieplak w tej samej konkurencji lecz w grupie seniorów zajął 11 lokatę.

Miłosz Bakan w karabinie pneumatycznym na 10 metrów juniorów zajął 12 miejsce.

Michał Fajfrowski w konkurencji pistoletu dowolnego 60 strzałów juniorów zajął 6 miejsce, a Patryk Mielniczuk w tej samej konkurencji był 10.

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

captcha 

Wolne od SPAMu!