wtorek, 19, październik 2021

Rekordziści z Nowogardu!

W dniach 17 – 20.05 br. na Wrocławskiej strzelnicy odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Prezesa Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. W zawodach, jak co roku udział wzięli zawodnicy klubu „Tarcza” Goleniów.


Zuzanna Pierko w kategorii  juniorek młodszych w pistolecie pneumatycznym zajęła pierwsze miejsce z wynikiem 466, ustanawiając nowy rekord Polski. Młoda Goleniowianka startowała również w konkurencji pistoletu sportowego 30+30, również w swojej kategorii wiekowej, zdobywając brązowy medal z wynikiem 537, natomiast w konkurencji MIX (startuje para zawodników i ich wyniki sumuje się) wraz z Michałem Fajfrowskim zdobyli srebrny medal z wynikiem 737 punktów. W konkurencji karabinu dowolnego 60 strzałów leżąc Miłosz Bakan zajął 6 miejsce.

 

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

captcha 

Wolne od SPAMu!