sobota, 18, wrzesień 2021

Spring Cup

"Międzynarodowe zawody strzeleckie – „Spring Cup”

Zawodnicy klubu strzeleckiego „Tarcza” LOK Goleniów, wystartowali w międzynarodowych zawodach „Spring Cup”, rozgrywanych na wrocławskiej strzelnicy.

Marcin Majka w konkurencji karabinu dowolnego 60 strzałów leżąc zdobył brązowy medal z wynikiem 624,9 punkta. Walka w tej konkurencji toczyła się do samego końca, gdyż każda dziesiąta punkta miała ogromne znaczenie. Marcinowi Majce zabrakło zaledwie 0,6 punkta do srebrnego medalu, a 2,8 punkta do złotego. Goleniowianin pokonał m.in wielokrotnego multimedalistę olimpijskiego Rajmonda Debeveca ze Słowenii. 

W tej samej konkurencji i kategorii Adam Tabaka zajął 47 miejsce, natomiast w kategorii seniorek Jolanta Tabaka zajęła 14 miejsce z wynikiem  613 puntów.

W konkurencji karabinu pneumatycznego 60 strzałów Kacper Lipski (będący młodzikiem)  zajął 33 miejsce. Zawodnik „Tarczy” pomimo młodego wieku wyprzedził wielu doświadczonych i starszych od siebie zawodników.

 

Utalentowani młodzi zawodnicy:) 

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

captcha 

Wolne od SPAMu!