wtorek, 19, czerwiec 2018

Zostań strzelcem

Jeśli chciałbyś (chciałabyś) spróbować swoich sił w strzelectwie sportowym, mamy dla Ciebie propozycję! Niezależnie, ile masz lat, co już umiesz czy jesteś pełno czy niepełnosprawny (a) to na pewno jest to sport dla Ciebie! Czy lubisz biegać z karabinem w ręku – strzelać dynamicznie czy może wolisz w maksymalnym skupieniu mieć komplet 10-tek a może pasjonuje Cię superciekawe i szybkie strzelectwo śrutowe? Tu na pewno coś dla siebie znajdziesz!  

Nasz Związek zrzesza kluby sportowe z Województwa Zachodniopomorskiego, które pomogą ci rozwinąć skrzydła w naszym sporcie.

Zapoznaj się z klubami w Twojej okolicy - polecamy lokalne kluby które pozwolą Ci trenować razem z innymi!

Kluby ZZSS

Wkrótce znajdziesz tu więcej informacji jak zdobyć uprawnienia i posiadać swoją własną broń!

Zachodniopomorski Związek Strzelectwa Sportowego, (ZZSS) jest związkiem sportowym w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mającym na celu rozwój i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu strzeleckiego na terenie Pomorza Zachodniego. 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi zawodami lub aktualnościami strzeleckimi, zapisz się do naszego newslettera

captcha 

Wolne od SPAMu!

Używamy plików cookie - małych nieszkodliwych plików umieszczanych na Twoim komputerze klikając Rozumiem! zgadzasz się na umieszczenie takiego pliku. Pliki pomagają nam zapisywać statystyki ruchu a Ty dzięki nim unikniesz wyświetlania niektórych treści.

Zapisz się do naszego newslettera!

Otrzymuj najnowsze powiadomienia o kursach, wydarzeniach i zawodach strzeleckich. Obiecujemy nie przysyłać reklam ani żadnego spamu! Nikomu nie udostępnimy twojego emaila. W każdej chwili możesz zrezygnować z newslettera i bezpiecznie usunąć swój email.