Zawody o Puchar Prezesa PZSS

W dniach 17 – 21.05.2023 r. w Starachowicach odbyły się zawody Puchar Prezesa PZSS w których uczestniczyli juniorzy młodsi i młodzicy z Klubu Strzelectwa Sportowego LOK „TARCZA” Goleniów pod opieką trenera Stanisława Bogumiła.

Klub Strzelectwa Sportowego LOK „TARCZA” Goleniów reprezentowany był przez juniorów młodszych: Szymona Jarząbka, Grzegorza Kalugę i Dominika Bartosika oraz młodzika Olivera Wicińskiego.

Dla juniorów młodszych udział w tych zawodach był kwalifikacją do udziału w Finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Wyniki, które uzyskali juniorzy młodsi w tych zawodach dały im kwalifikacje do udziału w Finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Tegoroczny Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży odbędzie się w dniach 12-16.07.2023 r. w Starachowicach.

            Dla pozostałych juniorów młodszych z Klubu Strzelectwa Sportowego LOK „TARCZA” Goleniów, którzy nie mogli startować w zawodach o Puchar Prezesa PZSS będą mieli szansę uzyskać kwalifikacje do  udziału w Finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Mistrzostwach strefowych, które odbędą się w Ustce w dniach 14-18.06.2023 r.